Krim në familje, në gjendje të dehur, burri vret gruan

Një krim në familje të tronditur qytetin e Nices në Greqi. Një grua 54-vjeçare dyshohet se është vrarë nga i shoqi brenda shtëpisë së tyre.

Sipas informacioneve, pak pas orës 5.30 të mëngjesit, 50-vjeçari në gjendje të dehur ka telefonuar në polici dhe ka thënë se ka vrarë bashkëshorten.

Burri është marrë në pyetje, ndërsa në banesën përdhese në rrugën Bosporou është thirrur një mjek mjekësor për të ekzaminuar trupin e viktimës, i cili sipas informacioneve ka shenja të një objekti të mprehtë në qafë.

Drejtoria e Sigurimit të Atikës po kryen hetimet paraprake për krimin brutal./Albeu.com.


Shtuar 22.01.2023 07:42