Formacionet zyrtare, Barcelona-Getafe

Barcelona pret në Camp Nou Getafen në orën  21:00. Katalanasit mbajnë vendin e 4 me 65 pikë dhe me dy ndeshje më pak të zhvilluara në La Liga  sot do të kërkojnë fitoren për të mbajtur gjallë shpresat për titull. /albeuc.om/

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen; Sergi Roberto, Oscar Mingueza, Gerard Pique, Clement Lenglet, Jordi Alba; Frenkie de Jong, Sergio Busquets, Pedri; Antoine Griezmann, Lionel Messi.

Getafe: David Soria; Juan Iglesias, Djene Dakonam, Sofian Chakla, Chema; Damian Suarez, Nemanja Maksimovic, Carles Alena, Marc Cucurella; Take Kubo, Angel Rodriguez.

 


Shtuar 22.04.2021 21:14