Atl Madrid nuk fal, Los Colchoneros marin kreun (VIDEO)

Atletico Madrid ka fituar 2-0 ndaj Huesca-s në javën e 31-të të La Liga-s.

Colchonero-s janë kthyer të kryesojnë të vetëm kampionatin spanjoll me avantazh prej tri pikësh ndaj rivalëve të Real Madrid.

Sfida e luajtur në Wanda Nara është vendosur nga një gol për pjesë.

Correa ka hapur ndeshjen në minutën e 39-të dhe Carrasco e ka mbyllur në të 81-ën.


Shtuar 22.04.2021 21:06