Super Kosova, ngushton shifrat me një gol nga 40 metra (VIDEO)

Kosova ka ngushtuar diferencën ndaj Spanjës në Sevilla. Përfaqësuesja e “Dardanëve”, që po vuante jashtë mase me ekipin e Enrique, ka gjetur golin me Halimin.

Portieri i Spanjës ka dalë në një aventurë duke lënë portën dhe ndjekur deri në mesfushë topin pas një gabimi, por Halimi ka rikuperuar dhe me portën e boshatisur ka goditur nga rreth 40 metra.


Shtuar 31.03.2021 22:18