Çmendet fansi pas ish-banores së BBV: Dua të ha m**in tënd

“Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, ky është mesazhi që një ndjekës i ka shkruar në Instagram ish-banores së Big Brother Vip Albania, Antoneta Koçi.

Bukuroshja ka postuar në Insta Story mesazhin e çuditshëm të fansit të zjarrtë, duke u shprehur e shokuar nga ajo çka ai i ka shkruar.

Që prej hyrjes së saj në Big Brother Antoneta ka fituar me djetëra ndjekës në rrjete sociale dhe me sa duket disa prej tyre janë fantizuar pas saj.