Ikonë e modës, 15 pulovra të Lady Diana-s nga të cilat mund të frymëzoheni për sezonin vjeshtë-dimër (FOTO LAJM)

Nga fustanet magjepsëse deri te veshjet shumëngjyrëshe verore, princesha e Uellsit mbahet mend për stilin e saj. Në kohën kur princeshat mendoheshin vetëm me fustane, Lady Diana tregoi se mund të dukej yll edhe me pulovër.

Hidhuni një sy pulovrave të mëposhtme dhe frymëzohuni për veshjet tuaja të sezonit vjeshtë-dimër.


Shtuar 27.10.2021 16:28