Basha vizitë në Elbasan, një vajzë i vendos veroren e Ditës së Verës

Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme ka vizituar qytetin e Elbasanit, ku dhe po festohet Dita e Verës.
Basha është pritur nga shumë mbështetës të PD-së në këtë qytet, ku thirrjet “Rama ik” nuk kanë munguar.
Në një moment, një vajzë nga Elbasani duke ndjekur traditën e festës i ka vendosur dhe byzylykun bardhë e kuq simbol të kësaj feste./albeu.com/


Shtuar 14.03.2021 10:25

Tags: