Asnjë vdekje dhe 16 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 16 persona të infektuar me Covid-19 nga 2.115 testime të kryera.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije gjithashtu se janë shëruar 45 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.151.

Numri aktual i rasteve aktive është 481. /albeu.com


Shtuar 22.10.2021 15:10