Aksident i frikshëm në Lezhë, makina futet në dyqan, mbulohet nga dyshekët

Aksident i frikshëm në Lezhë. Një automjet foristradë Toyota ka hyrë në një dyqan në rrugën e Shtrausit në afersi të urës së Cenit.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksidenti, por vetëm dëme materiale.

Sipas burimeve makina drejtohej nga një vajzë e cila ka humbur kontrollin e timonit duke përfunduar në dyqan.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Lajmi në përditësim


Shtuar 28.02.2024 18:09