999 rezultate për

zgjohu

Golfi, sporti i burrave tradhëtarë Në Irlandë qarkullon prej ditësh lajmi se burrat që shkojnë të kalojnë fundjavën për të luajtur golf janë jo-besnikë nda
“Zgjohu” dhe PUSHO SHQIP Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” ka mirëpritur Ambasadorin e Shqipërisë z. Arben Çejku në selinë e vet dhe ka informuar eksele
Realiteti kundër Zgjohu Lëvizja qytetare "Realiteti", ka reaguar ndaj veprimit të lëvizjes qytetare "Zgjohu". Një ditë më parë lëvizja Zgjohu ve
Zgjohu bashkohet me BDI-në Lideri i lëvizjes qytetare "Zgjohu", Artan Grubi përmes një deklarate për shtyp ka shprehur anën që lëvizja e tij do të
Ndeshjet e kombëtares së Shqipërisë në Maqedoni? Shqiptarët e Maqedonisë kërkojnë që ndeshjet e kombëtares së Shqipërisë të zhvillohen në stadiumin e Shkupit nëse dështo
Zgjohu dënon dhunën ndaj Plisave Lëvizja Qytetare ZGJOHU! mbështet grupin e tifozëve Plisat nga Prishtina dhe dënon ashpër ndërhyrjen brutale dhe të paj
Realiteti: Zgjohu është megafoni i BDI-së Organizatat joqeveritare, “Realiteti” përmes një deklarate me shkrim akuzon organizatën Zgjohu, është vënë në shërbim të
BDK mbështet nismën e Zgjohu Bashkimi Demokratik Kombëtar përkrah nismën e Lëvizjës Zgjohu, Koha për Bashkim, thuhet në njoftimin për shtyp të BDK-s
Zgjohu, takim me Rufi Osmanin Lëvizja Zgjohu në vijim të nismës "Koha për Bashkim", të mërkurën do të realizojnë një takim me kreun e Rilindjes Demokr
Macedonia, the movement "Zgjohu" will participate in the elections Movement "Zgjohu!" will join in a coalition with the Albanian political parties so that the votes of Albanians will not
"Zgjohu" do marrë pjesë në zgjedhje Lëvizja “ZGJOHU!” do të bashkohet në koalicion me partitë politike shqiptare në mënyrë që vota e shqiptarëve të mos frag
PS: Kallëzim penal për Lëvizjen Zgjohu Partia socialiste ka dorëzuar sot në prokurorinë e rrethit gjyqësor Tiranë, një kallzim penal kundër lëvizjes Zgjohu.
"Zgjohu" akuzon mediat maqedonase Lëvizja Qytetare “Zgjohu” ka kritikuar dhe dënuar ashpër shkrimet në disa medie maqedonase për kryetarin e saj, Artan
ZHGJOHU dënon deklaratat kundër SHBA Lëvizja Qytetare ZGJOHU! nëpërmjet një deklarate për shtyp dënon deklaratat e ish ambasadorit maqedonas, njëkohësisht kë
Ulrike Lunaçek: Zgjohuni kosovarë! Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Ulrike Lunaçek, ka dekalruar se Kosova ka probleme serioze me imazhin,
Përleshje në Kalanë e Shkupit, 8 të lënduar (VIDEO) UPDATE - Dy policë dhe 6 protestues të lënduar është bilanci i përleshjes së sotme në Kala të Shkupit e provokuar nga
Injuries and clashes in the protest in the Fortress of Skopje Several people were injured, in the today's rally of Albanians and Macedonians in favor and against the construction of
Protesta kundër kishës në Kalanë e Shkupit Lëvizja qytetare “ZGJOHU!” sot do të mbajë protestë kundër ndërtimit të kishës në Kalanë e Shkupit, ndërkohë një iniciat
ZGJOHU! reagon për demonstratën në Shqipëri Lëvizja Qytetare ZGJOHU! shpreh ngushëllimet më të sinqerta për viktimat e demonstratave të dhunshme të 21 janarit në Ti
"Zgjohu": Më 12 dhjetor Kosova të kaloj provimin Lëvizja Qytetare ZGJOHU! përgëzon qytetarët e Kosovës për zgjedhjet e 12 dhjetorit dhe uron që ky proces të vijojë në fr