999 rezultate për

xhiro

"Papam, pipim", kryebashkiaku i Kamzës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e sotme në rrjet, ka bërë xhiron një video e kryebashkiakut të ri të Kamzës, Rakip Suli. Ky i fundit ka tentuar
"Top Capo", kjo video po bën xhiron e internetit (VIDEO) Stadiumet mbushen me tifozë të çdo lloj kategorie. Të gjithë kanë vendin e tyre, por më specialët përgjithësisht janë at
Stadiumi i ekipit shqiptar mbushet i gjithi me ujë, bën xhiron e rrjetit edhe në mediat e huaja (VIDEO) Siç dihet, infrastuktura në shumicën e stadiumeve shqiptare, është thuajse e shkatërruar. Mjafton të bjerë pak shi d
Falenderime pafund për anglezët, tifozët kosovarë bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë në Prishtinë ishte një festë e vërtetë për tifozët kosovarë të cilët në fillimin e sfidë
Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vle
Klopp ia mbath vrapit sapo sheh Guardiolën, reagimi i gjermanit po bën xhiron e botës (VIDEO) Jurgen Klopp ka një marrëdhënie të veçantë me gazetarët e futbollit. Gjermani lëshon shpesh batuta dhe është i çiltër në
Ka ngecur në kufirin greko-turk, pamjet e këtij burri bëjnë xhiron e botës Pamjet e një burri, ish-luftëtar i ISIS sipas Turqisë i ngecur në kufirin mes këtij shteti dhe Greqisë po bëjnë xhiron e
Rrëfimet bëjnë xhiron e rrjetit: Gjëja më e çmendur që kam bërë në punë Ndonjëherë ndodh që njeriu të mos jetë në gjendjene tij më të mirë, ose më keq të mos ketë dëshirën për t6ë punuar punë
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Po bën xhiron e rrjetit, vogëlushja kërkon një mami tjetër (VIDEO) Video e një vogëlusheje ka bërë xhiron e rrjetit pikërisht prej kërkesës së saj. Në videon e publikuar vogëlushja shfaqe
Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO) Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi. Joshua dhe gruaja e tij po viziton
Rasti i vajzës bën xhiron në rrjet: Edhe kur bën mirë, gjen keq! Një nënë nga Cornwall, Angli është inatosur keqazi pasi vajza e saj adolëshente është ndëshkuar nga shkolla, sepse donte
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Shmanget tragjedia, Angelina Jolie xhiron filmin sipër tokës së "minuar" Filmi i ri i Angelina Jolie për pak është kthyer në tragjedi. Kjo pasi një e vërtetë e frikhme është zbuluar për vendin
Vrau për një xhiro me kalë, lihet në burg Eduart Xhezo Ai u arrestua vetëm pak ditë më parë në një ndjekje si në filma, por vetëm sot është marrë vendimi për të. Gjykata e
Videoja e llahtarshme bën xhiron e rrjetit, pitoni gllabëron dhinë me një hapje goje (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në media, ku një piton gjigant gllabëron në mënyrë të llahtarshme një dhi. Njerëz
Zyrtare: Çeki-Kosovës do të luhet pa tifozë Bullgaria është dënuar të luaj dy ndeshje pa tifozë dhe janë gjobitur 75.000 euro, pasi tifozët e tyre kanë fyer në bazë
Gruaja humb memorien gjatë lindjes, gjesti i burrit të saj bën xhiron e botës Steve dhe Camre Curto janë bashkë për 10 vjet. Sidoqoftë, pasi humbi kujtesën e saj gjatë lindjes, Camre nuk mund të kuj
Markez fiton në xhiron e fundit dhe "rrëzon" Vinjalesin, Rosi i 8-ti (FOTO LAJM) Mark Markez nuk di të ndalet. Spanjolli tashmë kampion bote në Moto GP, triumfoi edhe në pistën e Australisë ditën e sot
Ndodh në Gjermani: Preku me dorë topin kur ishte pas portës, arbitri akordon 11 metërsh (VIDEO) Ndeshja mes Holstein Kiel dhe Boshum në Bundesligën e dytë gjermane, përfundoi me fitoren 2-1 të ekipit vendas. Megji