999 rezultate për

vendimin

Icardi i përjashtuar, Wanda Nara "mban zi" (FOTO LAJM) Luciano Spalletti nuk e grumbulloi partnerin e saj për sfidën me Lazion, edhe pse Icardi prej disa ditësh po stërvitet m
Gjykata jep vendimin e “hekurt” për 7 të arrestuarit e protestës Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për 7 protestuesit e arrestuar dy ditë më parë. Gjatë seancës, prokurori, Erjon
“Dukesh kot fare”, këngëtarja shqiptare merr vendimin pas talljeve të shumta Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale mirëpo po merr shumë mesazhe e kome
Ministri holandez: Sa keq që u dogjën mandatet Ministri i Drejtësisë dhe Sigurisë së Mbretërisë së Holandës Ferdinand Grapperhaus gjatë vizitës në Shqipëri dhe takimev
Zyrtare: Manchester United merr vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United ka konfirmuar se Ole Gunnar Solskjaer është konfirmuar në stoline Djajve të Kuq teksa ka nënshkruar
Në listën e LSI për Tiranën, mjeku merr vendimin për mandatin Kandidati i radhës për deputet i LSI për qarkun e Tiranës është mjeku i njohur Petrit Vargu, i cili ka treguar publikish
S'ka më xhirim gomash, BE merr vendimin drastik për shoferët e "çmendur" Ky është një lajm i keq për shoferët që e kanë qejf shpejtësinë dhe "vdesin" t'i thyejnë pak rregullat. Parlamenti E
United mer vendimin për Poul Pogba Manchester United do të refuzojë çdo ofertë që do të vijë gjatë verës për mesfushorin francez Paul Pogba. Burime nga klu
Gjykata merr vendimin për Saimir Tahirin Trupi gjykues i Gjykatës së Krimeve të Rënda ka vendosur që të mos pranojë kërkesën e Saimir Tahirit për pushimin e çësh
Trupi gjykues tërhiqet për të marrë vendimin për Saimir Tahirin Po vijon maratonë që prej paradites së sotme senaca gjyqësore ndaj Saimir Tahirit, i akuzuar për trafik ndërkombëtar dro
Qeveria e Kosovës merr vendimin, për 10 vite mbyllen lojërat e fatit Qeveria e Kosovës brenda 30-ditësh do të përgatitë një ligj të ri për lojërat e fatit. Kryeministri Ramush Haradinaj
Mikiq: E respektoj vendimin e Haradinajt Vesna Mikiq, e liruar nga posti i zëvendësministres së Drejtësisë, ka thënë se do ta respektojë vendimin sipas saj “jode
E bujshme: Conor McGregor del në pension Kampioni dy herë i UFC, Conor McGregor ka njoftuar daljen e tij në pension. Luftëtari irlandez njoftoi të martën vend
PD merr vendimin: Të enjten rrëzojmë Ramën PD ka vendosur që protestën e radhës ta zhvillojë ditën e enjte të kësaj jave. Lajmin e ka bërë me dije ish-deputeti
Opozita merr vendimin, kur do të jetë protesta tjetër e madhe Protestat e opozitës së bashkuar duket se nuk kanë ndërmend të ndalen pa rënë qeveria. Mësohet se PD ka vendosur ka v
Nusja nuk lejon vjehrrën të prekë foshnjen Kur një femër bëhet nënë për herë të parë është shumë e “fiksuar” pas pastërtisë së fëmijës dhe kujdesit maksimal ndaj t
UEFA merr vendimin e papritur ndaj Kosovës pas ndeshjes së mbrëmshme Pavarësisht lojës së mirë dhe ecurisë së shkëlqyeshme të djemve, Kosova pritet të gjobitet nga UEFA për veprime që nuk k
Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. Gjykata
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
E FUNDIT/ "Sportmediaset" zbulon vendimin e UEFA-s për dënimin e Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo do të jetë në të dyja sfidat me Ajax-in në Ligën e Kampionëve dhe do të marrë vetëm një gjobë nga UEFA