999 rezultate për

stafi

Gonzalo Higuain udhëton për në Londër? Gonzalo Higuain i ka thënë lamtumirë shokëve të tij të skuadrës në Milan dhe stafit, kurse sonte pritet që të udhëtoj në
Kjo është paga e Granit Xhakas dhe e Shkodran Mustafit te Arsenali Futbollistët shqiptarë të Arsenalit, Granit Xhaka e Shkodran Mustafi, janë lojtarë mjaft të rëndësishëm për Arsenalin, d
Pse askush nuk ia del me të? Tjetër largim nga stafi i Meghan-it Princesh Meghan, vijon të tërheq vëmednjen e publikut që pas martesës së saj me princ Harryn. Së fundmi asistentes,
Iniesta bëhet pjesë e stafit të Guardiolas? Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ai nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen kur i
Shikoni sa do të mungojë Mustafi Skuadra e Arsenalit sot ka arritur fitoren e parë në vitin 2019, pasi mposhti Fulhamin në ‘Emirates’ me rezultatin e the
Mbrojtësi i Cityt: Ai ishte i çmendur “El Loco”, një nofkë, por edhe një stil jete. Marcelo Bielsa është një trajner i veçantë dhe këtë e ka treguar gjatë gji
Biznesmeni tregon sa km ka bërë për Kosovën, e ka për detyrë t'i bëjë Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behxhet Pacolli po raporton në këto momente në Komisionin për Punë të Jashtme,
Ish legjenda ulet zyrtarisht në stolin e Manchester United Manchester United ka zgjedhur zëvëndësuesin e Jose Mourinjos teksa sot ka zyrtarizuar ish legjendën e klubit. Ole Gunnar
"Spiuni" nga stafi i Ramës tregon pse kryeministri nuk pranon 8 pikat e studentëve pa i ulur para tij Shumë vetë që kanë ndjekur prej ditësh protestat studentore kanë ngritur të gjithë një pyetje racionale. Pse kur thotë s
"ARRSH shpëton hajdutët, Drejtori dhe i gjithe stafi duhet të hetohen" Skandali i falsifikimit të dokumenteve të regjistrimit në Qendrën Kombëtare të Biznesit nga kompania "DH Albania" ka tro
Muastafi flet për golin që shënoi ndaj Manchester Unitedit Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arse
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
Tragjike, tifozi grek humb jetën duke parë me emocione skuadrën e zemrës (VIDEO) Një tifoz i skuadrës greke Olympiakos, ka humbur jetën në shkallët e stadiumit, në përfundim të ndeshjes me Panathinaiko
Kosova në krizë për profesorë, dhjetra programe mund të mbyllen Një pjesë e madhe e programeve në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” varen nga bashkëpunëtorët e jashtëm, pasi
Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
Pamje që po trondisin rrjetin, pitoni gjigant bie në mes të stafit të bankës (VIDEO) Një video e publikuar së funmdi në rrjet është bërë virale për shkak se aty ndodh një ngjarje krej e papritur. Bëhet
Del videoja: McGregori sulmoi i pari stafin e Khabib (VIDEO) Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por
"Mysliman m*ti", kjo ishte shprehja që tërboi Khabib-in ndaj stafit të McGregor Përçarjet dhe sulmet e Khabib Nurmagomedovit dhe ekipit të tij ndaj Conor McGregorit pas meçit “UFC 299” vazhdojnë ende,
Nuk u kap nga kamerat, del momenti kur McGregor sulmon stafin e Khabib (VIDEO) Khabib Nurmagomedov triumfoi duke gjakosur Conor McGregor në T Mobile Arena të Las Vegasit. Por pas përfundit të duel
Mbështetës i zjarrtë i McGregor, por si ndryshoi Drake kur pa Khabibin jashtë Drake është fansi më i madh nga VIP-at i McGregorit dhe e ndjek thuajse në çdo ndeshje, gjithashtu edhe në ndeshjen kund