999 rezultate për

shqiptarin

Drogë në makinë, genjeshtra para policisë s'e shpëton shqiptarin Një 25 vjeçar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Norm pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi e konsiderueshme kokainë
Njihuni me shqiptarin e parë që lindi në Fushë-Kosovë Ishte viti 1938. Familja Kelmendi e kishe ndarë mendjen ta linte fshatin Sharban të Prishtinës. Ishte vendosur jo shumë
Ndjekje si në filma, italianët arrestojnë shqiptarin e tmerrshëm me audi të verdhë Policia italiane ka arrestuar pas një ndjekjeje të gjatë një shqiptar 28-vjeçar pasi kishin konstatuar se ai është një g
Dialekti i Kosovës e zbulon shqiptarin me pasaportë të Shqipërisë Policia e Shqipërisë ua ka dorëzuar autoriteteve kosovare të policisë në pikë-kalimin kufitar Morin-Vërmicë, shtetasin A
Njihuni me shqiptarin që jeton me 4 ujq, një prej tyre mban emrin Trump (VIDEO) Njihuni me Hysni Rexhën nga një fshat i Gjakovës në Kosovë i cili ka një dashuri të vecantë për kafshët. Ai mban në s
Izraeliti mashtron shqiptarin që e ndihmoi, por përfundon keq Wshtë dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata e Tiranës, izraeliti i cili ka mashtruar një shqiptar. Sipas vendimit të Gj
Bëri copa copa me sharrë marokenen, dalin detaje tronditëse për shqiptarin Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
BILANCI/ Plumbi qorr plagos shqiptarin që po festonte Një person nga Shtimja është plagosur nga plumbi qorr si pasojë e festimeve të Vitit të Ri. Në Qendrën Emergjente të
I rrezikoi jetën, vajza çohet nga koma e përqafon shqiptarin Një histori se si nga ferri dhe tuneli më i errët mund të shohësh dritë dhe një mesazh i fortë për jetën, me plot mësime
Nga Gjermania në Siri, rrëfimi i babait për shqiptarin që luftonte për ISIS Familjarët e Përparim Delijës, kosovari i raportuar mbrëmë si i vrarë në Siri, janë duke u përgatitur për të hapur të pa
U kap me bandën në Mal të Zi, dalin detaje për shqiptarin e arrestuar Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin ku ranë në pranga 11 persona, një prej tyre një shtetas nga Malësi
Plagosi dhe braktisi shqiptarin, 4 vite burg për italianin Gjykata italiane ka dënuar me 4 vjet e pesë muaj burg italianin Walter Onichini nga Padova. Ai akuzohet se ka plagos
Theu bankomatin e shau grekët, shqiptarin e gjen belaja në Greqi (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një shqiptar në Greqi pasi theu një bankomat dhe shau me fjalë të rënda grekët. Por jo vet
Vrau bashkatdhetarin dhe i fshehu trupin, policia arreston shqiptarin Një 45 vjeçar shqiptar dhe një 46 italijan janë arrestuar nga financierët e Komandës Provinciale Piacenza për trafikim t
Gjykata jep vendimin për italianin që vrau shqiptarin në derën e shtëpisë 22-vjeçari shqiptar Gjergj Gjoni u vra me armë zjarri nga pronari i shtëpisë ku ai kishte hyrë për të vjedhur në tetor t
Punonte si agjent sigurie, shqiptarin e therin me thikë në Itali Një shqiptar është në gjendje të rëndë, por jashtë rrezikut për jetën pasi është goditur me thikë në Milano të Italisë n
Shpëtoi një fëmijë nga treni, Zvicra jep këtë nder për shqiptarin Të premten e 17 nëntorit 2017, u zhvillua në Zvicër aktiviteti tradicional i ndarjes së çmimit për guxim qytetar që e nd
Burg për shqiptarin në Angli që ktheu banesën në “fermë” kanabisi Policia angleze ka dënuar me 16 vite burg një shqiptar në Angli pasi akuzohet për kultivim droge. Mediat angleze shk
Flet grekja e droguar që theri për vdekje shqiptarin: Më vjen keq! Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e rëndë në Kretë ku një vajzë greke, përdoruese e lëndëve narkotike dhe e infekua
Përdhunoi për 7 vite mbesën e mitur, gjykata greke lë të lirë shqiptarin Një 40-vjeçar shqiptar u akuzua nga mbesa e tij 17 vjeçe për përdhunim sistematik për 7 vite rrjesht. Ngjarja, sipas