999 rezultate për

seriali

Behluli i serialit "Dashuri e Ndaluar", blen makinën 440 mijë euro (FOTO LAJM) Kivanc Tatlitug, i bërë i famshëm në vendin tonë edhe falë telenovelës “Dashuri e Ndaluar”, ka një pasion të veçantë për
Aniston në formë të shkëlqyer ndonëse 45 vjeç (FOTO LAJM) Ndonëse është 45 vjeç, Jennifer Aniston ruan ende format perfekte ashtu si 20 vite më parë. Falë fizikut të saj dhe aftë
16 vjetori i “Sex and the City”, mesazhe në rrjetet sociale Aktorja Sarah Jessica-Parker, nëpërmjet një postimi në Twitter, ka kujtuar fillimin e xhirimeve të serialit të njohur “S
Seriali që theu kufijtë, Linda Jarani shuan kureshtjen me "O sa mirë" (FOTO LAJM) Në një intervistë të shkurtër për Portalin Albeu.com, jemi ndalur tek një aktore e re e cila premton shumë. Ajo është Li
Chelsea pjesë e Simpsons, ku është Bob Luiz? (FOTO LAJM) Disa lojtar të Chelsea-t nuk kanë luajtur në vazhdimësi me skuadrën londineze, por disa prej tyre janë përzgjedhur për s
Sulltanesha Hyrrem bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur në Shqipëri si Sulltanesha Hyrrem në serialin "Sulejmani i Madhërishëm", ka ndarë m
Kivanç Tatlitug, 100 mijë € në muaj për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Kivanç Tatlitug, në serialin e tij të ri "Kurt Seyit ve Sura" do të fitojë 100 mijë euro në muaj. Seria
Trafikimi i organeve në Kosovë, temë e serialit zviceran Publiku televiziv i Zvicrës gjermane ka pritur me interes këto ditë fillimin e ciklit të dytë të serialit televiziv “Der
Gjendet Hyrremi i ri? (VIDEO) Meryem Uzerli, "sulltanesha" Hyrrem, e cila u bë e njohur nga seriali "Sulejmani i Madhërishëm" ("Muhtesem Yuzyil"), ësh
"Sulltanesha Hyrrem" braktis serialin, përfundon në psikiatri Meryem Uzerli, "sulltanesha" Hyrrem, e cila u bë e njohur nga seriali "Sulejmani i Madhërishëm" ("Muhtesem Yuzyil"), ësh
Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së s
"The Bible": Obama si Djalli "The Bible" është një cikël dokumentarësh historikë që transmetohet nga "History Channel" në Shtetet e Bashkuara e ku ra
Filmi: CIA vret zëvendëskryeministrin e Kosovës Është destinacioni i radhës i operacionit të Njësitit “Divison”, pjesë e shërbimit sekret amerikan të SHBA-së, në episod
Akuzat e PS, Argita Malltezi: Rama vijon me serialin e shpifjeve Vajza e kryeministrit Berisha, Argita Malltezi ka reaguar sërish sot ndaj akuzave të Partisë Socialiste mbi pasurinë dhe
Julia Roberts, tashmë edhe producente televizive Përveç aktores, profesion me të cilin ka bërë për vete adhurues në mbarë botën Julia Roberts ka prodhuar një serial që m
Ndarja e çmimeve Emmy, ja cilët janë fituesit Edicioni i 64-të i ndarjes së çmimeve Emmy është zhvilluar në Nokia Theatre të Los Angeles ndërsa fitues i këtij edicion
"Ezeli" shqiptar në serialin turk (FOTO LAJM) Personat që janë të dhënë pas telenovelave turke, tashmë do të kenë edhe një arsye më shumë për ti ndjekur ato pasi mes
EDITORIAL: Rikthehet seriali "Dalim-s'dalim nga qeveria" Është rikthyer sërish seriali i shumëpritur dhe tashmë i njohur për shqiptarët e Maqedonisë, "Dalim-s'dalim nga qeveria"
Brad Pitt për 2 mln $, pjesë e Sulejmanit të Madhërishëm Aktori Brad Pitt pritet të bëhet pjesë e serialit turk ‘Sulejmani i Madhërishëm’. Aktori hollivudian do të paraqitet në
Brad Pitt për 2 mln $, pjesë e Sulejmanit të Madhërishëm Aktori Brad Pitt pritet të bëhet pjesë e serialit turk ‘Sulejmani i Madhërishëm’. Aktori hollivudian do të paraqitet në