999 rezultate për

plus

Zyrtare/ Leicester, vjen arritja e parë historike Leicester ka festuar mbrëmë pas ndeshjes Newcastle-Man.City (1-1) arritjen e parë historike, kualifikimin për në Champio
iPhone 7 Plus me dy kamera iPhone 7 Plus është modeli më i ri nga Apple që do të jetë i pajisur me dy kamera mbrapa, por celulari do të jetë me një
Limani: Ahmeti ka qenë dy herë në Kosovë për të ndalur Grupin e Kumanovës Përfaqësuesi i BDI-së, Fatmir Limani, i ftuar mbrëmë në Click Plus ka folur rreth ngjarjeve të 9 dhe 10 majit 2015 në La
iPhone 7 në treg në shtator (FOTO LAJM) Apple duket se tashmë ka gati dhe modelin më të ri të telefonit, iPhone 7 i cili pritet të dalë në treg gjatë muajit sht
Sondazhi më i fundit i "Faktor Plus Adria", ja cila parti i fiton zgjedhjet (FOTO LAJM) Kompania me seli në Beograd, "Faktor Plus Adria", ka publikuar të dhënat e fundit nga sondazhi i ri telefonik sa i përke
21Media kundërshton emrin e gazetës së re “2+1” 21Media përshëndet paralajmërimin e daljes së një gazete të re, e cila do te pasurojë tregun medial ne Maqedoni! Mirëpo
Galaxy S7 ka kamerën më të mirë në botë! Samsung Galaxy S7 ka kamerën më të mirë në botë. Në rast se keni ndonjë dyshim për këtë, Android Central, së fundmi ka k
Lenovo Vibe K5 Plus ekran 5 inç (FOTO LAJM) Lenovo ka nxjerrë së fundmi në treg telefonin inteligjent Vibe K5 Plus është telefoni më i fundit i nxxjerrë në treg n
Hakerët shqiptarë sulmojnë faqen e televizionit të njohur francez “Canal Plus” Hakerët shqiptarë kanë sulmuar faqen e televizionit të njohur francez dhe kjo është bërë me qëllimin e vetëm që të dërgo
Galaxy S7 Edge apo iPhone 6S Plus cili është më i fortë (VIDEO) Përmes një video të hedhur së fundmi në rrjetet sociale adhurues të shumtë kanë mundësi që të ndjekin testimin e dy tele
Samsung Galaxy A9 Pro gati për në treg (FOTO LAJM) Samsung Galaxy A9 Pro është telefoni i ri i cili pritet të dalë së shpejti në treg. Samsung Galaxy A9 është thënë se do
Sondazhi i "Faktor Plus", ja cila parti i fiton zgjedhjet (FOTO LAJM) Kompania serbe "Faktor Plus" ka publikuar të dhënat më të reja të anketës me qytetarët e Maqedonisë, në lidhje me zgjedh
Lenovo Vibe K5 Plus vetëm 150 dollarë (FOTO LAJM) Lenovo Vibe K5 Plus, është telefoni më i ri inteligjent që vjen me kosto të ulët që vjen me Dolby Atmos, një eksperiencë
Eranda Liboboha në një romancë me një basketbollist (FOTO) Eranda Libohova është mjaft e rezervuar për jetën e saj private, por edhe sekreti i saj mbi një romancë tashmë është bër
Ja sa kushton OnePlus 2 (FOTO LAJM) OnePlus 2 së fundmi ka ulur ccmimin e telefonit të tij më të ri 64 GB, i cili tashmë shitet kundrjt ccmimit prej 349 dol
Juve, dopio-goditje te PSG nëse ikën Morata (FOTO LAJM) Lajmi i ardhur nga Spanja se, Real Madrid do te rimarre Alvaron Moratan ne fund te ketij sezoni, ka vene ne levizje drej
Huawei Honor Holly 2 Plus vetëm 140 dollarë (FOTO LAJM) Huawei ka zbuluar telefonin inteligjent Honor Holly 2 Plus. Mësohet se telefoni do të jetë i pajisur me ekran 5 inç HD I
Survey: 56% of citizens would vote, VMRO-DUI are winners If elections were held this Sunday, Nikola Gruevski's party, the VMRO-DPMNE and the Albanian party, the Democratic Union
Sondazhi: 56% e qytetarëve do votojnë, VMRO dhe BDI përpara (FOTO LAJM) Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të dielë fituese do të dilte partia e Nikolla Gruevskit, VMRO-DPMNE, ndërsa nga part
Ja sa kushton Audi R8 Plus (FOTO LAJM) Audi ka prezantuar gjeneratën e re të Audi R8 ku nga 0-100 km/h arrin për 3.2 sekonda, ndërsa shpejtësinë maksimale e ar