999 rezultate për

nenkryetari

Spahiu: Masat e arresteve shtëpiake, skandaloze Nënkryetari i KLD-së Kreshnik Spahiu ka lëshuar sërish akuza të ashpra ndaj gjykatave të vendit. Duke folur në analizën
Spahiu: Ligjet për regjistrimin duhet të ndryshohen Aleanca “Kuq e zi” ka vijuar turin e saj kundër regjistrimit të popullsisë mbi baza etnike dhe fetare në qytetin e Korçë
Infrastruktura gjyqësore, në kushte të mjerueshme Nënkryetari i KLD-së, Kreshnik Spahiu mori pjesë në analizën vjetore të Gjykatës së Elbasanit. Gjatë fjalës së tij ai ka
Lesi: Partitë të pozicionohen për regjistrimin Kryetari i Lidhjes Demokristiane dhe zëvendësministri i Kulturës, Nikoll Lesi ka kërkuar sot nga klasa politike që të mb
Delegacioni i KLD-së vizitë në Prishtinë, takohet me Pacollin Një delegacion i Këshillit të Lartë të Drejtësisë i kryesuar nga nënkryetari Kreshnik Spahiu ka zhvilluar një vizitë zyr
Milan interesohet për Van der Wiel Milan ka hapur bisedimet me Ajaxin për mbrojtësin e djathtë Gregory van der Wiel, kanë njoftuar mediet italiane të hënën
Partitë mirëpresin fitoren e Isa Mustafës Zgjedhja e Isa Mustafës, kryetar i LDK-së është mirëpritur nga Lidhja Demokratike e Dardanisë (LDD) dhe Iniciativa Qytet
AAK e PDK sërish bisedime Ende pa kaluar një muaj nga takimi i parë ndërmjet kryeministrit Hashim Thaçi dhe nënkryetarit të parë të AAK-së, Blerim
Rexhepi: Largimi tinzar i Hysenit, bllokoi njohjet Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bajram Rexhepi akuzoi ditën e sotme ish ministrin e Punëve të Jashtme, Skë
Pas akuzave, reagon nenkryetari i LDD-se, Berim Ramosaj Nënkryetari i LDD-së, Berim Ramosaj, i quan të pakuptimta deklaratat e krerëve të partisë
Haradinaj rizgjidhet kryetar i AAK, Kosumi humbet postin e nënkryetarit të partisë Ramush Haradinaj është rizgjedhur kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) me 455 vota në Kuvendin ku morën pje
PD ne kerkim te nenkryetarit, Topi dhe Rusmajli do te zevendesohen Kalimi i disa zyrtareve te larte te PD ne poste ministrore dhe institucione te tjera te rendesishme te shtetit, do te sj
Partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedoni Në Shkup partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin BDI-së për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedonisë, që do t