999 rezultate për

kostandin

Kostandin Xhuvani charged with murder Prosecution has charged Kostandin Xhuvani with 'murder'. He has killed two or more people. He is also charged with "ille
Xhuvani resigns as an MP Socialist MP Luisa Xhuvani has resigned after the massacre that occurred in which is also implicated her son Kostandin X
Lazarati, djali i Luiza Xhuvanit, figuron te lista e publikuar online nga Policia Policia e shtetit publikon dhe emrin djalit të deputetes Luiza Xhuvani si të dyshuar për përfshirje në ngjarjet e Lazara
Shqipëria, shembull i respektit dhe tolerancës fetare Konferenca Ipeshkvnore e Shqipërisë mbajti sot një simpozium me temë “Kostandini: 1700 Vjetori i Ediktit te Milanos dhe
Dy vjet burg për djalin e deputetes Dënohet me dy vjet burg djali i deputetes Luiza Xhuvani, Kostandin Xhuvani. I riu akuzohet për vrasjen me armë zjarri të
Masë arresti në mungesë për djalin e deputetes Xhuvani Gjykata e Tiranës ka përcaktuar sot masën e sigurisë në mungesë për Kostandin Xhuvanin, djalin e deputetes së Partisë So