999 rezultate për

ketij

Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
S'do ju pëlqejë, Greta Koçi është larguar përfundimisht nga Shqipëria drejt këtij shteti? (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, ndonëse vitet e fundit nuk është aq shumë aktive
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
Këta janë të gjithë kandidatët për deputetë nga LDK deri më tani Disa degë të LDK’së kanë filluar të zyrtarizojnë emrat që do të jenë në listën zgjedhore të këtij subjekti për zgjedhjet
Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të lëvizin pa tampon drejt këtij shteti Duke filluar nga dita e enjte, 14 janar, Republika e Serbisë do të heqë testin e detyrueshëm PCR për hyrje në Serbi për
Manchester City kryeson garën për Messin Manchester City është duke e kryesuar garën për një marrëveshje me Messin, nësevendos të largohet nga Barcelona, raporto
Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
3 ndeshje pa fitore për Liverpool, Southampton i bën "gjëmën" (VIDEO) Liverpool është mposhtur 1-0 nga Southampton duke regjistruar ndeshjen e 3 radhazi pa fitore. Ishte goli Danny Ings n
Griezmann i pakënaqur me situatën e tij te Barça Antoine Griezmann nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e tij të vazhdueshëm në bankën e rezervistëve te Barcelona, kan
HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Për t'u marrë shembull, dy banorët e vetëm të këtij fshati nuk e heqin maskën Ata janë banorët e vetëm të një fshati të vogël italian, por të dy pensionistët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë kur bëhe
Pioli krenar me Milanin e tij: Çfarë shpirti; ju tregoj çelësin e këtij suksesi Përqafuar me ekipin dhe më pas drejt lakores bosh të “San Siro” për të festuar në mënyrë simbolike me tifozët. Kësht
Nedved "çmendet" dhe lë ndeshjen, te Juventusi akuzojnë arbitrin për "vjedhje" ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi ka humbur ndeshjen ndaj Fiorentinës duke lënë pikë shumë të rëndësishme pas disfatës në shifrat 0-3. Pikër
Arsenal përgatitet për katastrofën, "gjobë" e frikshme për lojtarët Periudhë e zezë për Arsenal-in në kampionat. Skuadra e Arteta-s e ka nisur shumë keq sezonin dhe tani ndodhet në vend
Menaxhimi i pandemisë, Kurti nuk paraqitet në Komision për raportim Ish-kryeministri Kurti nuk ka shkuar për raportim në komision për menaxhimin e pandemisë COVID-19. Në Komisionin Heti
Manjola Nallbani largohet nga gara e "Festivalit", zbulohet çfarë qëndron pas këtij vendimi Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani është tërhequr nga gara e Festivalit të Këngës në RTSH, i cili do të çel siparin m
Oblak largohet nga Atletico? Ky pritet të jetë klubi i ri Jan Oblak mund të largohet nga Atletico Madrid, pas përfundimit të këtij sezoni. Portieri i Atletico Madrid, Jan Obla
Kosova shkon në zgjedhje, plas festa në Prishtinë Pasi Gjykata Kushtetuese vendosi që vendi të shkojë në zgjedhje shumë qytetarë e simpatizant iu kanë gëzuar këtij vendim