999 rezultate për

ivanovi

Policia serbe: Kemi njohuri për vrasësit e Ivanovicit Drejtori i Policisë serbe, Vladimir Rebiq ka thënë se ende nuk kanë përgjigje nga EULEX-i dhe UNIMK-u lidhur me kërkesën
Bekim Maksuti: Vendimi i Ivanovit ishte i pritshëm Zv/ministri i mbrojtjes Bekim Maksuti në emisionin Click Plus në TV 21 ka deklaruar se vendimi i Ivanovit për mos dekret
Kjo është situata pas vrasjes së Ivanovicit Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka konfirmuar se të mërkurën ka pranuar një shkresë nga ministria homologe e tij
Grubi: Askush s’mund të ndalë barazinë mes shqiptarëve dhe maqedonasve Kryetari i grupit parlamentar të BDI-së, Artan Grubi, ka thënë se koalicioni qeverisës nuk do të dorëzohet për Ligjin pë
Edhe Milaim Zeka e gjen kush e vrau Ivanovicin Edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës për Kosovën Milaim Zeka, ka komentuar në lidhje me vrasjen e kry
Kroatët zbulojnë kush e vrau Ivanovicin, ky është shkaku «Serbët nuk e kanë të panjohur ta heqin qafe cilindo politikan të tyre, i cili nuk u shkon për shtati. Ne kemi shërbim j
Vrasja e Ivanoviçit, fillojnë lëvizjet e ushtrisë serbe në kufi me Kosovën Vrasja e Oliver Ivanoviçit po krijon një situatë të tensionuar dhe të çrregullt në rajon. Ministri serb i Mbrojtjes Ale
Djali 6 vjeçar i Oliver Ivanoviçit, nuk e di se babai i tij është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i
Bojan Bozhoviq: Prapa vrasjes së Ivanoviqit qëndron Beogradi zyrtar Bojan Bozhoviq, ish-gazetar dhe për dikur agjent i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka thënë se njerëzit e thjeshtë
Vulin: Ushtria serbe është gati për ndërhyrje Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandër Vulin ka thënë se Forcat e Armatosura të Serbisë, po shohin me kujdes dhe vë
Ish-ambasadori holandez: Vuçic, mos derdhni lot krokodili për Ivanovicin Ish-ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch, ka reaguar pas vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare serbe, Oliv
Zbulohet fakti që e lidh vrasjen e Ivanovicit me serbët Vetura ‘Opel Astra’ që u gjet e gjysmë e djegur, pak kilometra larg vendit ku u vra Oliver Ivanoviq, është në pronësi të
Kimetja shpërthen kundër Surroit: O serbofil shko vetë në varrimin e Ivanovicit Publicistja dhe opinionistja Kimete Berisha i ka reaguar ashpër publicistit Veton Surroi, i cili sot ka kërkuar që në va
Patriarku Irinej reagon për herë të parë ndaj vrasjes së Ivanovic Patriarku Irinej në një intervistë televizive ka folur rreth vrasjes së Oliver Ivanovicit gjatë ditës së djeshme para zy
Miroslav Ivanoviq tregon pse vëllai i tij do të varroset në Beograd, e jo në Kosovë Miroslav Ivanoviq, vëllai i të ndjerit Oliver Ivanoviq, ka treguar arsyen se pse trupi i vëllait të tij do të varroset n
Ivanoviç në Durrës, kush ishte miku shqiptar që e shoqëronte (FOTO LAJM) Oliver Ivanoviç, i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Mitrovicë. Ai u qëllua pranë zyrave të partisë që drejtonte
Pas vrasjes të Ivanovic kërcënohet me jetë edhe një politikan serb Një ditë pas vrasjes të politikanit serb, Oliver Ivanoviq, një politikan tjetër është i kërcënuari i radhës. Burime t
SHËNIM/ Kujt i duhej i vdekur Oliver Ivanoviçi? Tre fakte që nuk duhen anashkaluar Nga Albeu.com Vrasja e Oliver Ivanoviçit në Mitrovicë është një ngjarje që rrezikon të sjellë trazira në Kosovë
Çudit motra e Ivanoviçit kur pyetet për organet e Kosovës Për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq, ngjarje kjo që ndodhi të martën para selisë së partisë së tij në Veri t
Reagon Kodheli, thotë se vrasja e Ivanovicit ishte e paralajmëruar Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme të Kuvendit të Shqipërisë, Mimi Kodheli bëri sot për mediat shqiptare një