999 rezultate për

feste

Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Festoi ditëlindjen pa e vrarë mendjen për COVID-19, babai i tij në rrezik për jetën pas infektimit Një festë ditëlindjeje nuk ka shkuar aspak mirë për një familje të madhe, pasi 18 persona përfunduan të infektuar me COV
Tifozët e Liverpool i vënë flakën qytetit, shikoni festën e "çmendur" (VIDEO) Pas zyrtarizimit të titullit tifozët e Liverpoolit kanë dalë në rrugë për të festuar titullit që i mungonte prej 30 vite
Të gjithë së bashku, lojtarët e Liverpoolit nisin festën e titullit (VIDEO) Duhej pritur 30 vite që Liverpool të fitonte titullin e Premier League. Lojtarët e Liverpool kanë shikuar ndeshjen e
Festë qesharake në shtëpinë e modeles së famshme, riktheu gjoksin natyral (FOTO LAJM) Modelja e famshme, Chrissy Teigen, ka kryer së fundmi një operacion për heqjen e impianteve të gjoksit. Madje këtë gjë,
Vajza e ditëlindjes, Zaimina Vasjari shfaqet super joshëse në festën speciale (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë për Zaimina Vasjarin. Ajo feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zem
Stresi pret ditëlindjen me festën gjigande, po Keisin pse se pamë gjëkundi? (FOTO LAJM) Reperi Stresi ka pritur 33-vjetorin e lindjes mbrëmjen e kaluar dhe organizoi një festë të çmèndur me miq, femra dhe alk
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Festë e "çmendur" në bregdet, breda super ditëlindjes me VIP-a të Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Të gjithë të veshur me të bardha, pranë bregdetit të mahnitshëm shqiptar, një fest me super organizim, qirinj posht hënë
Organizoi festë, studentja i ngjit koronavirusin të gjithë miqve Disa persona kanë rezultuar të infektuar me koronavirus pasi morën pjesë në një festë në Selanik, sipas raportit të fund
Klopp ul entuziazmin e tifozave të Liverpool: Parada për festën e titullit mund të presë deri në sezonin tjetër Trajneri i ‘Reds’, Jurgen Klopp, ka thënë se skuadra e tij do ta festojë titullin e kampionit, edhe nëse shkojnë 12-13 x
Një mami si Arjola, aktorja i organizon të bijës super festën e ditëlindjes (FOTO LAJM) Helga, e bija e aktores së njohur, Arjola Demirit ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 13-vjeç dhe në di
Fishekzjarre për Qeverinë Hoti? Reagon i pari i Prishtinës (FOTO LAJM) Prishtina është ndiçuar nga fishekzjarre për minuta me radhë, çka duket sikur është në festë për qeverinë e re. Ende
Me fjalët dhe fotot më të ëmbla, kështu e uron Xhensia Ajkën për 1 Qeshor (FOTO LAJM) Me rastin e Festës së 1 Qershorit, Xhensila ka vendosur që ditën e sotme të publikojë disa nga momentet më të bukura me
Një princ infektohet me koronavirus në një festë në Spanjë Princi Joachim i Belgjikës raportohet nga mediat vendase se është infektuar me koronavirus pasi mori pjesë në një festë
Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM) Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e
Vajza feston ditëlindjen, Emina përgatit festën në oborrin gjigand të shtëpisë (FOTO LAJM) Vogëlushja e Emina Cunmulajt ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Prindërit janë kujdesur që Mia të ketë një festë sa më të
ZYRTARE/ Qeveria vendosi për orën policore për Festën e Bajramit Qeveria në mbledhjen e mbajtur pasdite vendosi sot lidhur me orën policore gjatë fesës së Bajramit. Vendimi i Qeveris
Danimarka "në festë", sot nuk shënoi asnjë vdekje nga COVID-19 Danimarka nuk raportoi asnjë vdekje të lidhur me korònavirusin – për herë të parë që më 13 mars. Gjatë 24 orëve të fundi
Zhurmë e zhul në hotel, infermierja shqiptare: Nuk pati festë në hotel! Misioni i 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali nuk përfundoi në mënyrë të këndshme. Ata u akuzuan nga prona