999 rezultate për

droges

Shqiptarët si argatë, detaje nga operacioni që shkatërroi rrjetin e drogës (FOTO LAJM) Policia italiane ka goditur një rrjet të furnizimit me kokainë në Bolonja, duke çuar në pranga 12 persona, midis të cilë
Tre homoseksualë shqiptarë kapen me kokainë Duket se frymëzimi për gjëra të paligjshme mund të përfshijë edhe filma vizatimorë. Rasti në fjalë ka habitur Policis
U arratis 2 vite më parë në Gjermani, arrestohet "bosi" shqiptar i trafikut të drogës Një shqiptar i arratisur nga arresti shtëpiak në Padova të Italisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike, u arrestua
U kapën 20 milion euro drogë, shqiptari ndërmjetës i grupit të trafikut Një 41 vjeçar me origjinë nga Kosova ka përfunduar në prangat e policisë italiane. Qerim Lumi, banues në Treviso.
DASH 'shuplakë' Shqipërisë: Gjithnjë e më shumë vend tranzit për drogërat e forta Departamenti Amerikan i Shtetit i dorëzoi të enjten Kongresit raportin vjetor për strategjinë e luftës ndërkombëtare kun
Ish-miku i ngushtë kërkon hetimin e Edi Ramës: Ka udhëhequr kartelin e drogës Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe ish-miku i ngushtë i Edi Ramës, Koço Kokëdhim ame anë të një statusi në Facebook k
Ka hije dyshimi rreth porositësve për vrasjen e biznesmenit Polia Ferdinant Polia ishte një prej promotorëve të turizmit malor në zonën e Thethit. Polia u ekzekutua të mërkurën e kalu
U kap me 5 kg marijuanë, arrestohet korrieri shqiptar i drogës Një i ri shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane pasi ishte në kërkim prej disa kohësh. Emiljan Korreshi, 2
Blerja e votave dhe droga, televizioni italian rikthehet në Shqipëri (VIDEO) Shkaktuan jo pak zhurmë me mbërritjen e tyre në Tiranë. Një grup xhirimi i TG2 zbarkoi në Shqipëri dhe pas një pasqyrimi
Shiste kokainë, kapet dy herë brenda muajit shqiptari i rrezikshëm Një shqiptar është arrestuar dy herë brenda afatit kohor të një muaji për akuzën e trafikut të drogës. Ai u arrestua
Erdogani kthen sytë nga kanabisi për të rimëkëmbur ekonominë turke Turqia po rrit prodhimin e kanabisit në të gjithë vendin për të përmirësuar ekonominë e vendit. Kultivimi i drogës në
Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup
EMRAT/ Shkatërrohet banda e heroinës nga Turqia e Shqipëria, 20 të arrestuar 20 persona kanë përfunduar në prangat e policisë italiane të akuzuar për importin, posedimin dhe shpërndarjen e sasive t
400 mijë euro fitim, si e kishin kthyer shqiptarët shtëpinë në laborator droge Dy shqiptarë kanë rënë në pranga në qytetin e Firences, pasi janë kapur me 8 kg heroinë. fillimisht ka qenë një 25 vj
Basha në "Porta Porta": Si u blenë zgjedhjet në Shqipëri Kreu i PD-së Lulzim Basha në një intervistë të dhënë për emisionin ‘Porta a Porta’ ytë Bruno Vespas në Rai1, është shpre
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s
“Shqiptarët marrin frenat e drogës në Mbretërinë e Bashkuar” Mafia shqiptare tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave botërore dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. E përdit
U përfol në media si e dashura e bossit të drogës, ndahet Viola Spiro Ky vit i ri 2019 ka ardhur me ndryshime jo vetëm në anën profesionale të Viola Spiros, por edhe në çështjet private.
Mediat angleze: Mafia shqiptare kontrollon Anglinë, ka 150 mijë fansa në Instagram Mediat britanike vazhdojnë njëra pas tjetrës ta përbaltin Shqipërinë duke folur pr mafien shqiptare. Edhe pse po bëhet n
Arrestohet shpërdarësi i drogës në shkollat e Lushnjes Policia e shtetit ka vënë në pranga një person i cili shpërndante drogë nëpër shkollat e Lushnjes. Autori është kapu