999 rezultate për

blloku

Bora shkakton kaos në veri, niveli arrin në 50 cm Reshjet e dendura të dëborës që kanë në rënë në 12 orët e fundit kanë bllokuar rreth 40% të fshatrave të Peshkopisë dhe
5 euro për të kaluar në një rrugë ku mund të thyesh qafën (VIDEO) Një luftë e madhe u bë edhe për taksën e Rrugës së Kombit. Rama edhe pse e zbuti taksën, nuk hoqi plotësisht dorë dhe
Paralizohet "Zogu i Zi", studentët ulen këmbëkryq në rrugë (VIDEO) Pas përplasjeve mes policisë dhe protestuesve para kryeministrisë, një pjesë e madhe e studentëve janë drejtuar për tek
Pesë klube të bllokuara nga Tatimet, FSHF organizon seminar për licencimet Situatë e zymtë në Kategorinë Superiore, për sa i përket licencimit nga UEFA. Pas një vëzhgimi të “Panorama Sport” rezul
Alarm për bombë në Gazimestan, bllokohet autostrada Rruga në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në afërsi të Gazimestanit për disa orë është e bllokuar. Kjo
Bllokohet Shqipëria, protesta në Vlorë dhe Fier (FOTO LAJM) Pas protestave të studentëve në Tiranë, si edhe gjatë ditës së djeshme dhe të sotme në Kavajë, Shkodër dhe Lezhë, qyteta
Ministria tregon nëse ka rrugë të bllokuara nga reshjet Ministria e Infrastrukturës ka bërë të ditur se pas reshjeve të gjitha rrugët janë të kalueshme, si dhe ka ekipe në tere
Pesë klubet të bllokuar në Tatimet E mbani mend që sezonin e shkuar Flamurtari nuk luante dot në Kupat e Europës prej problemeve financiare? Edhe që Kamza
Ngelësit që kërkon Gjermania! Çfarë nuk u pa nga protesta e studentëve në Tiranë (FOTO LAJM) Studentët e universiteteve më të mëdha publike të vendit janë ngritur në protestë kundër rritjes së tarifave të studimit
Thaçi ka bllokuar PDK-në të mos votojnë, kush është kryetar ai apo Veseli? Ka mjaftuar një mospajtim nga presidenti Hashim Thaçi drejtuar zyrtarëve të PDK-së, që të dështojë gjatë së martës në Ku
Unaza e Re në flakë, banorët rinisin protestën (VIDEO) Ka rinisur me intensitet më të lartë protesta e banorëve të Unazës së Re, të cilët kundërshtojnë çmimet me të cilat qeve
Jugu në terr dhe me rrugë të bllokuara, problemet që solli moti i keq gjatë 24 orëve I gjithë Qarku i Gjirokastrës është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej 48 orësh. Bashkë me reshjet po shfaq
U vetëdorëzua në polici për masakrën e Ish-Bllokut, lihet i lirë biznesmeni Ngjarja që ndodhi në Ish-Bllok në 4 tetor, përfshiu edhe emrin e Ajaks Boshnjakut, mik i Ervin Matës. Ai u vetëdorëzu
Dëbora në New York, shënohet histori Tetë viktima, rrugë të bllokuara, fluturime të anuluara si pasojë e reshjeve të dëborës. Nju Jorku po përjeton stuhinë e
Bora izolon Dardhën, 50 veta kanë mbetur të bllokuar (FOTO & VIDEO) Ndoshta bora është e adhurueshme për ata që nuk jetojnë në zona malore, por për banorët vendas dimri është një sfidë e v
Flakë e tym, banorët e Unazës së Re ndezin rrugën (FOTO LAJM) Banorët e Unazës së Re, shtëpitë e të cilëve preken nga projekti për rrugën vijojnë aktulisht protestën duke bllokuar qa
Si u vetëvra djali i Mehmet Shehut: Të pathënat e ngjarjeve që tronditën Bllokun Gjithnjë mbeten gjëra pa thënë… Ndonjëherë sepse nuk është momenti, sepse nuk është pjekur koha, ndonjëherë sepse nuk do
Të bllokuar mes flakëve gjigante, çifti i lutet Zotit t'ia dalin (VIDEO) Brynn Chatfield regjistroi videon ndërsa bashkshorti i saj Jeremy po drejtonte makinën, në Paradise, në jug të Californi
Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas d
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga