999 rezultate për

apartament

Shpërthen bombola e gazit në Korçë, apartamenti përfshihet nga flakët Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në katin e katërt të një apartamenti në Korçë. Mësohet se shpërthimi ka n
Falsifikoi prona, Krimet e Rënda japin vendimin për Arben Ndokën Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit socialist Arben Ndoka, për heqjen e masës së sig
Cilat janë gjërat që i trembin vajzat sapo hyjnë në apartamentin e një djali Ke takuar një djalë me të cilin të ka ngjitur, ke dalë disa herë dhe tani është koha për të parë apartamentin e tij – ky
I morën jetën shqiptarit Serxho Marku, kapen 2 italianë në Angli 21-vjeçari shqiptar, Serxho Marku, u gjet i lënduar rëndë kur forcat e policisë hynë në një apartament në Brajton, Brita
DOKUMENTI/ Agron Hetoja i AKU-së i shet mbesës katërfish apartamentin që bleu 39 000 USD Agron Hetoja, aktualisht Drejtor i Përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, ka realizuar një biznes shumë fitimp
Dalin pamjet: Brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit (VIDEO) Moderatorja e njohur Ilda Bejleri u kthye në personazhin më të komentuar së fundmi në media, pas largimit të bujshëm nga
Gjenden 2 mijë eshtra njerëzish afër apartamentit super luksoz (FOTO LAJM) Një ekip kërkimi gjeti më shumë se 2 mijë eshtra njerëzish pranë një apartamenti luksoz në Meksikë. Kockat u përkasin
Therën me thikë babain abuzues, qytetarët kërkojnë lirimin e tre motrave Në vitin 2018, tre motra adoleshente therën për vdekje babanë e tyre ndërsa po flinte në apartamentin ku jetonin në Mosk
Firma i mori truallin dhe ia shiti apartamentin, durrsaku futet në grevë urie dhe kërcënon me vetëflijim Shitja disa herë e një apartamenti nga kompanitë e ndërtimit është kthyer në një problem të mprehtë në vend duke shkaktu
Apartamente dhe toka të përfituara nga aktivitete kriminale, 31-vjeçarit i sekuestrohen 500.000 euro pasuri Një pasuri që kap vlerën e 500.000 i është sekuestruar një 31-vjeçari në Elbasan, pasi dyshohet se janë përfituar nga ak
Pronari i shiti apartamentit pa asnjë shpjegim, familja Gjini në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) "Shqiptarët për shqiptarët" publikuan në News24 historinë e dhimbshme të Vjollca Gjinit me dy fëmijë jetimë në një fshat
Me valixhe në dorë dhe të vrenjtur në fytyrë: Çfarë po ndodh me romancën e re të Dua Lipës (FOTO LAJM) Pak pasi Dua konfirmoi ndarjen nga i dashuri Isaac, u përfol për një romancë me vëllain e modeleve të famshme Anëar Hadi
Lokale dhe apartamente, sekuestrohen 1 milion euro prona grupit shqiptaro-italian Policia dhe prokuroria kanë sekuestruar disa prona që i përkisnin një grupi shqiptaro-italian, të cilët sipas autoritete
Kohë të errëta për Neymar, i konfiskohen 36 apartamente pas akuzave për përdhunim Nuk kanë fund problemet për Neymar Junior. Pas akuzave se kishte përdhunuar një modele braziliane dhe dëmtimit të rën
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Sekuestrohet 1.5 milion euro pasuri të Admir Muratajt Ditën e sotme janë arrestuar rreth 1.5 milion euro pasuri në pronësi të shtetasit Admir Murtajt dhe familjarëve të tij.
Merr zjarr apartamenti në Lushnje Flakët kanë përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Lushnje. Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në ven
Kjo është pasuria e deputetit që pi 50 kafe në ditë (FOTO LAJM) Agjencia Kundër Korrupsion, ka filluar publikimin e pasurisë të zyrtarëve të lartë të shtetit Këtë deklarim e ka bërë
INSTAT: Miratohen 245 leje ndërtimi, shumica për hotele dhe apartamente Referuar lejeve të ndërtimit, bumi i ndërtimeve pritet të vazhdojnë me hapa galopante edhe gjatë muajve në vijim. Sip
Nëna me dy vajzat gjendet e pajetë në apartament, dyshohet se ndërruan jetë nga uria Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vienë të Austrisë, ku një grua së bashku me dy vjazat e saj janë gjetu