999 rezultate për

agani

E mundi ekipi i djalit të tij, dha dorëheqjen dhe gëzon të birin Gugash Magani dha dorëheqjen nga drejtimi i Teutës, pas humbjes së sotme ndaj Lushnjës, por një tjetër Magan, djali i tr
Ndihet i tradhëtuar nga futbollistët, Magani shpjegon arsyet e dorëheqjes Ndeshja ndaj Lushnjës në “Roza Haxhiu” ishte e fundit për Gugash Maganin në stolin e Teutës. Trajneri peqinas pas humbje
E akuzoi për dekonspirim, ish-oficeri i përgjigjet ashpër Ramës Kryministri Edi Rama mbrëmë në studion e Arian Çanit u përgjigj edhe mbi akuzat e ish-oficerit Zagani ku deklaroi se ai
Lushnja-Teuta, Magani për të mos ndjekur Banon Teuta ka shansin e artë që këtë të shtunë të rikthehet te fitorja, pasi do të vizitojë Lushnjwn në një moment kaotik. Pa
Zagani: Si e njihja unë oficeren me 3 fëmijë, mikeshën e Habilajve Një ditë më parë, në vijimësi të hetimeve për bandën e Habilajve, dolën në skenë edhe emra të tjerë të përfshirë në përg
Berisha flet për materialet e Babicës dhe marrëdhënien me Zaganin Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Flet Zagani: Si e njoh unë oficeren që “fundosi” Tahirin e Habilajt Dritan Zagani është një emër shumë i dëgjuar në çështjen e Habilajve dhe ish-ministrit Saimir Tahiri. Ish-punonjësi
Zagani rrëfen se përse nuk mund të arrestohet Saimir Tahiri “Në cilëndo mënyrë që të përfundojë, e mërkura për Shqipërinë do të jetë një nga ditët më të vështira të historisë së sa
Kërcënon Zagani: Vetëm unë e çoj në burg Saimir Tahirin Ish-shefi i Antidrogës në Policinë e Vlorës, Dritan Zagani është një ndër njerëzit më të komentuar ditën e fund, kjo pë
Pas “Ophelias”, uragani i radhës i drejtohet Atlantikut Para disa ditësh, ishujt irlandezë dhe britanikë u goditën nga stuhia ‘Ophelia’ por tani është nën shënjestrën e një ur
E frikshme, uragani Ophelia nxjerr një skelet njeriu në breg të detit (FOTO LAJM) Uragani Ophelia ka zbuluar një skelet të lashtë njerëzor i cili kishte disa pjesë të lëkurës akoma të paprekur pasi urag
Si Rama mbuloi gjurmët e lidhjes së krerëve të policisë me trafikantët (VIDEO) Dritan Zagani është ish-shefi i Anti-Drogës së Vlorës që hodhi për herë të parë akuza publike ndaj Saimir Tahirit dhe gr
Zagani ironizon Tahirin e Habilajt: Mos ju lëntë zoti pa kojshi! Ish-shefi i antidrogës së Fierit, Dritan Zagani me anë të një statusi në Facebook ka komentuar zhvillimet e fundit në li
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
"Grupet kriminale i lidh gjaku", Zagani: Tahiri drekonte me ta në Vlorë Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
Zagani nuk përmbahet ndaj Tahirit: Iksh sa më parë e marrsh me vete këdo si ti Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për tahirin ka dalë ja
Zombit po vijnë! Uragani Ophelia sjell "apokalipsin" në Londër (FOTO LAJM) Fenomeni i çuditshëm 'qielli i Marsit' i shkaktuar nga Uragani Ophelia i bindi disa përdorues të Twitter se apokalipsi p
Historia e plotë e akuzave ndaj Tahirit për lidhjet me kryetafikantin e Vlorës Moisi Habilaj, personi i arrestuar dje në Itali, është një nga tre vëllezërit Habilaj, të cilët u bënë të njohur për pub
Portugalia dhe Spanja nën pushtetin e flakëve, 30 viktima Të paktën 30 persona kanë humbur jetën si pasojë e flakëve që kanë përfshirë Portugalinë dhe një pjesë të Spanjës. Si
NASA sjell pamje të frikshme nga uragani “Ophelia” në hapësirë (VIDEO) Uragani “Ophelia” ka goditur Irlandën dhe ishujt Britanik. Deri tani mediat lokale raportojnë se si pasojë e uraganit të