999 rezultate për

adelina

Adelina rikthehet në skenën shqiptare, nesër në Sarandë Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili merr pjesë në festivalin veror “Summer Fest”, i cili organizohet në Sarandë me 13 ko
Adelina me këngë të re, “Ku ma ke” (VIDEO) Këngëtarja Adelina Ismaili ka nxjerrë në treg këngën e saj më te re me titull “Ku ma ke”. Kënga është realizuar nga “Ili
Adelina Tahiri ndërron ngjyrën e lëkurës Të gjithë artistët po përgatiten sa më parë që të jenë në treg gjatë kësaj stine të nxehtë me një këngë. Edhe këngëta
Leonora-Adelines: Kujdes, provove një duel me mua “Nga ajo çika, Adelina, unë kërkoj që të mos sillet fort kah emri im, sepse ajo e ka treguar veten, ne e kemi pasur njëh
Adelina Ismaili: Feja jonë është shqiptaria! Adelina Ismaili, e cila ka kohë që jeton në Zvicër, vazhdon të jetë afër publikut shqiptar. Pak ditë më pare ajo ka per
Adelina dhe Leonora duet? Dikur ishin armiket më të mëdha të estrades muzikore kosovare. Adelina dhe Leonora janë përfolur shumë për zënka, madje
Kosovarja pretendente për Miss Benelux 17 vjeçarja nga Peja Adelina Berisha, ndodhet ne mesin e 12 vajzave finaliste për Miss Benelux 2013. Ajo jeton në An
Adelina frikësohej të vizitonte Shqipërinë Adelina Ismaili, ka thënë se për nëntë vite nuk ka guxuar të vinte në Shqipëri për shkak se kishte frikë. Asaj i ishte t
Adelina Ismajli, do zgjedhë Missin e Zvicrës Diva e muzikes shqiptare shfaq suksesin e rradhës edhe nëpër eventet e bukurisë në botë, duke u shfaqur në juri për zgje
Adelina Ismajli, do zgjedhë Missin e Zvicrës Diva e muzikes shqiptare shfaq suksesin e rradhës edhe nëpër eventet e bukurisë në botë, duke u shfaqur në juri për zgje
Adelina Tahiri mohon lidhjen me Gold AG Pas publikimit në media për një lidhje të mundshme midis Adelina Tahirit dhe reperit Gold AG, këngëtarja ka reaguar duke
Gold Ag dhe Adelina Tahiri në romancë dashurie? Janë bërë bashkë për disa koncerte dhe shëtitje, dy këngëtarët e njohur Adelina Tahiri dhe rep-këngëtari Gold Ag, i cili
Adelina Ismajli në gjyq me 3 media Gjatë kësaj jave, një nga lajmet më të klikuara në faqet e internetit që kanë në shënjestër VIP-at, ka qenë ai ku koment
Flamuri i Kosovës, Adelina refuzon “Ballkanika” Edhe këtë vit një nga televizionet më të mëdha në Ballkan me seli në Sofje të Bullgarisë, që transmeton muzikë nga të gj
Leonora kërkon debat me Adelina Ismajlin Këngëtarja Leonora Jakupi, ka demantuar pohimet e Adelina Ismajlit dhe ka kërkuar debat nga diva e pop muzikës shqiptare
Fansi i Adelinës kërcënon: O takohem me të, o vras veten Një fans i zjarrtë i këngëtares Adelina Ismajli, është bërë objekt i nje çështje serioze në FaceBook, pasi ka kërcënuar
Adelina Tahiri arrin “Tokën e Ëndrrave” Këngëtarja simpatike nga Shkupi Adelina Tahiri i ka hypur avionit dhe ka udhëtuar për në Amerikë. Nuk dihet arsyeja pse,
Motrat Ismaili së shpejti me një bashkëpunim Motrat Adelina e Zanfina Ismaili pas bashkëpunimit mjaftë të suksesshëm të tyre të titulluar “Dy motra e një frajer” bas
Adelina mohon lidhjen: Me Besnikun thjesht miq Këngëtarja Adelina Berisha dhe Besnik Çakaj, solisti i “NRG Band”, i kanë quajtur spekulime zërat e ditëve të fundit se
Jellmaz Dervishi mohon lidhjen me Adelina Tahiri Edhe pse janë parë bashkë në xhirimet e Vitit të Ri në televizionin Alsat të Maqedonisë, ku Jellmazi është edhe redaktor