Po shiste në trotuar, momenti kur policët bashkiakë i hedhin në rrugë perimet të moshuarës (VIDEO)

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Tiranë. Policia Bashkiake në mënyrë të dhunshme i kanë hedhur në rrugë perimet një zonje të moshuar, e cila po shiste në trotuar.

Në videon më poshtë duken pamjet e rënda, në të cilat shihen perimet e dëmtuara dhe gruaja në moshë të thyer që përpiqet të mbledhë mundin e hedhur përtokë./albeu.com

Shtuar 13.07.2021 09:13