Zhbllokohet ndeshja Fiorentina – Inter, “vjollcët” në avantazh (VIDEO)

 

Fiorentina ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Interit në Artemio Franchi. Për “vjollcët” topin në rrjetë e ka dërgur Sottil në minutën e 23.

Një vendosje jo e mirë e Skriniar në tentativën për të ndaluar topin me kokë i dha mundësi Gonzalez të depërtonte në zonë dhe t’ia shërbente topin shokut tij të skuadrës. /albeu.com/


Shtuar 21.09.2021 21:14