Zhang shpërblen ekipin për fitoren e Superkupës

Fitorja e Interit në Superkupën e Italisë e betonoi akoma më shumë ambientin zikaltër, i cili tashmë ndihet sërish i pathyeshëm falë trajnerit të tij dhe një skuadre që po tregohet ende më e forta në Itali.

Trajneri pas ndeshjes së fituar ndaj Juventusit zbuloi se presidenti Zhang kishte premtuar një çmim për grupin e ekipit dhe mëngjesin e sotëm, ‘Il Corriere della Sera’ raporton edhe shumën e çmimit që do të jetë 500 mijë euro./ h.ll/albeu.com


Shtuar 14.01.2022 10:24