Zabata si pastrues xhamash, shikoni surprizën e yllit të Atalantës për bashkëshorten e tij (VIDEO)

Humori i mirë mbretëron në shtëpinë e Zapatas dhe prova vjen nga një shaka që sulmuesi kolumbian i Atalantas në bashkëpunim me shoferin e tij, Massimino organizoi për bashkëshorten e tij teksa ajo po kthehej nga aeroporti.

Zabata u maskua si pastrues xhamash dhe rezultati ishte shumë qesharak, sic shkruajti edhe vetë Massimino në Instagram: “ Xhami mund të ishte pastruar më mirë, por Duvan…” /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by massimino 1907 (@massimino1907)


Shtuar 1.04.2021 10:01