Vinicius: Unë i shikoj gjithmonë videot e Ronaldos, dhe kur flasim me njëri-tjetrin

Rritja eksponenciale e Vinicius vazhdon.

Sulmuesi i Real Madridit, në fund të ndeshjes së fituar 4-1 ndaj Celta Vigo, tregoi një anekdotë në lidhje me fenomenin Ronaldo:

“Unë i shikoj gjithmonë videot e Ronaldos dhe ai gjithmonë më thotë, kur flasim me njëri-tjetrin, se kur je. përballë portierit është shumë më e lehtë dhe kisha qetësinë për të dribluar”. /albeu.com/

Shtuar 23.08.2022 22:02