Vasquez po bën “naze”, Reali ka gati zëvendësuesin

Lucas Vasquez ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, teksa Reali i ka ofruar mundësinë  e rinovimit, po ai ende nuk e ka pranuar.

Jorge de Frutos shihet si alternativë për të zëvendësuar spanjollin, nëse ky i fundit vendos të largohet.

Reali nuk ka ndonjë klauzolë riblerje për lojtarin, por janë të gatshëm të paguajnë çdo vlerë që e kërkon Levante

Këtë edicion, De Frutos ka shënuar tre gola dhe dhuruar tetë asistime, duke zgjuar edhe interesin  Sevillas. /albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 14:48