Plas sherri mes Luçiano Boçit me biznesmenin Gjergj Luca

Një përplasje ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku të përfshirë kanë qenë Luçiano Boçi dhe biznesmeni, Gjergj Luca.

Konflikti ka ndodhur në një lokal, por nuk dihen shkaqet.

Si kandidati për deputet dhe biznesmeni kanë bërë denoncimet e tyre në Prokurori për ngjarjen.

Deri tani mësohet se Luca ka kërcënuar me jetë Boçin.


Shtuar 18.03.2021 14:36