Tifozja më e famshme në Botëror i është përgjigjur pyetjes kryesore të 15 viteve të fundit

Vajza kryesore e Botërorit 2022, Ivana Knoll, vazhdon të tërheqë vëmendjen e fansave dhe gazetarëve në Katar.

Së fundmi, një tifoz nga Uzbekistani i kërkoi një kroati të zgjidhte mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

Ajo tha: “Lojtarët e mi të preferuar janë Luka Modric dhe Dejan Lovren. Messi apo Ronaldo? Ronaldo. /G.D albeu.com/


Shtuar 8.12.2022 16:27