Tifozët e Partizanit marshojnë drejt stadiumit “Air Albania” (VIDEO)

Në orën 19:45 në stadiumin “Air Albania”, do të luhet derbi kryeqytetas midis Partizani-Tirana.

Derbi është gjithmonë një ndeshje me shumë emocione dhe raste nga të dyja ekipet.

Një vend shumë kryesor në këtë ndeshje e luajnë edhe tifozeritë.

Në pamjen e mëposhtme duken tifozët e Partizanit të cilët janë duke marshuar në drejtim të sheshit Nënë Tereza për të kaluar më pas në stadium. /h.ll/albeu.com


Shtuar 23.12.2021 18:14