The Sun: Chelsea hap “thesin”, ofertë faraonike për Bellingham

Sipas shumë raportimeve nga Anglia, por specifikisht nga “The Sun”, Chelsea po përgatitë ofertën e jashtëzakonshme për lojtarin e kombëtares angleze.

Thuhej se Dortmund nuk do e lejonte të largohej Bellingham pa 100 milionë euro, dhe kështu thuhet se Chelsea ka gati ofertën prej 110 milionë eurosh për mesfushorin e talentuar.

Gjithashu në garë për të janë Real Madrid dhe Manchester United./ h.ll/albeu.com

Shtuar 19.09.2022 10:36