Sassuolo trondit Juventusin, shënon në minutën e 95’ dhe merr 3 pikët

Juventus është shokuar në mbrëmjen e sotme ndaj Sassuolos.

Miqtë kaluan të parët në avantazh me golin e Fratezi e më pas në pjesën e dytë McKennie barazoi me kokë.

Ndeshja ka qënë me shumë raste por në minutën e 95’ Lopez ka befasuar torinezët.

Pas 10 javësh, Juventusi mban vendin e 7 me 15 pikë./albeu.com


Shtuar 27.10.2021 20:32