Ronaldo mund t’i thotë lamtumirë Manchesterit në janar

Një lajm që ka pushtuar mediat angleze ka dalë ditët e sotme.

Sipas “Football Insider” thuhet se Rangnick po studion mundësinë për largimin e Ronaldos nga Manchesteri në janar. Tekniku gjerman dëshiron një ekip me potencial moshe të re dhe ku të luhet për të gjithë ekipin dhe jo të jetë e përqëndruar loja vetëm tek një lojtar.

Thuhet se Real Madrid po planifikon rikthimin e CR7 në Madrid./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 15:41