Real Madrid shpalos formacionin zyrtar përballë Real Betis

Në orën 16:15, Real Madrid do të presë në Santiago Bernabeu ekipin e Real Betis.

Edhe pse “Los Blancos” konsiderohen favorit në këtë sfidë, Real Betis nuk është një skuadër për t’u nënvlerësuar pasi shpesh e ka treguar se sa i vlenë lëkura.

Ancelotti nuk ka pritur më gjatë dhe ka bërë gati formacionin titular që do të startojë në këtë sfidë shumë interesante./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare të Real Madrid:

Shtuar 3.09.2022 14:42