PSG publikon e listën e lojtarëve për ndeshjen me Leipzig, Icardi pjesë e ekipit

PSG ka bërë publike listën e lojtarë të thirrur për ndeshjen e ditës së sotme kundër Leipzig e vlefshme për raundin e tretë të fazës së grupeve të Champions League.

Në këtë listë ashtu sic pritej mungojnë emra me peshë si Parades dhe Neymar, por pjesë e ekipit është Mauro Icardi i cili për shkak të problemeve personale nuk ka qenë prezent në dy stërvitjet e klubit.

Përballja mes PSG-së dhe Leipzigut zhvillohet në “Parkun e Princave” në orën 21:00. /albeu.com

Lista e plotë:

 

 


Shtuar 19.10.2021 12:25

Tags: , ,