Përfundojnë 16 ndeshjet e para në grupet e Europa League (FOTO LAJM)

Kanë përfunduar të gjitha 16 ndeshjet e javës së parë në grupet e Ligës së Evropës, ku janë arritur rezultate shumë interesante.

Leicester City dhe Napoli ka qenë një ndeshje e jashtëzakonshme, e cila ka përfunduar pa fitues 2-2.

Ndeshje interesante është zhvilluar edhe në Gjermani mes Eintracht Frankfurt dhe Fenerbahce, por që përfundoi pa fitues 1-1.

PSV Eindhoven dhe Real Sociedad kanë zhvilluar një ndeshje të madhe, e cila përfundoi pa fitues 2-2, e ku në këtë takim për ekipin spanjoll shënoi edhe Adnan Januzaj.

 


Shtuar 16.09.2021 23:26