Mes spektaklit, Leicester dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)

Ndeshja mes Leicester dhe Napolit në për Grupin C në Europa League ka dhuruar spektakël duke u mbyllur 2-2.

Vendasit kaluan të parë në epërsi me Perez që në minutën e 9′, ndërsa Barnes dyfishoi më 64′.

Megjithatë Napoli nuk u dorëzua dhe sulmuesi Osimehn, realizoi 2 gola 67′ 87′ duke i hequr nga duar fitoren anglezëve. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2021 22:54