Numëroni orët, Marotta tregon se kur do të vijë Lukaku në Milano (VIDEO)

Beppe Marotta është ndaluar pak çaste më parë nga gazetarët dhe është pyetur në lidhje me Lukakun.

“Kur do të vijë Lukaku? Mendoj sonte”, kështu është shprehur Marotta kur është pyetur rreth ardhjes së belgut.

CEO i Interit gjithashtu është pyetur se kur do të vijë Dybala dhe përgjigja e tij ishte vetëm një buzëqeshje në momentin që po futej në makinë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 28.06.2022 15:16