Nga Franca: PSG nuk heq dorë nga Skriniar gati 10 milionë euro në sezon për të

Nga Franca ka zëra të reja për presionin e PSG-së ndaj Skriniar.

Mbrojtësi zikaltër ka një kontratë me Interin deri në qershor të vitit 2023 dhe po negocion për të rinovuar me Interin.

Nga ana tjetër, PSG thuhet se ka bërë gati një pagë prej 10 milionë euro në sezon për të. Një shifër që mund ta bëjë lojtarin të lëkundet dhe të bllokojë të gjitha bisedimet me zikaltërit./ h.ll/albeu.com

Shtuar 16.09.2022 11:16