Ndiqeni LIVE këtu supersfidën Itali-Spanjë

Italia dhe Spanja do të kërkojnë fitoren sot në mbrëmje për të siguruar finalen e madhe në Londër.

Për ta ndjekur LIVE supersfidën klikoni këtu:  https://tv.rtsh.al/kanalet/rtsh-1

Shtuar 6.07.2021 20:04