Modelet më të çmendura të flokëve nga futbollistët

Përveçse janë top sportistë, futbollistët profesionistë ndonjëherë luajnë rolin e yjeve të modës. Kështu prej vitesh ata janë disa nga futbollistët dhe liderët më të njohur në industrinë e modës, mjafton të përmendim David Beckham, Cristiano Ronaldo apo Neymar.

Për disa ka më shumë rëndësi pamja e tyre sesa mënyra se si luajnë dhe me kalimin e viteve kemi mundur të shohim futbollistë në disa dalje shumë të çuditshme. Albeu Sport ju sjell 10 prej tyre. /albeu.com/

Neymar

Marouane Fellaini

Leo Messi

Neymar

 

 

Ronaldo

Stephan El Shaarawy

 

David Beckham

Ivan Perishiq

Paul PogbaKylian Mbappe