Milan zhbllokon rezultatin përballë Parmës (VIDEO)

Milani ka arritur shumë shpejt të zhblokojë rezultatin ndaj Parmës.

Ante Rebic me një lëviz dhe goditje fantastike brenda zonës ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 9’. /albeu.com/


Shtuar 10.04.2021 18:12

Tags: ,