Mesazhi i fortë i Courtois për Barçën

Portieri i Real Madrid Courtois ka gjetur kohën pas festës së titullit të shigjetojë Barcelonën.

“Pas “El Clasico”, disa festuan sikur të kishin fituar titullin. Kemi pasur një vit të mrekullueshëm dhe shpresojmë ta përfundojmë me Ligën e Kampionëve, për të parë nëse mund të luajmë një finale tjetër. Këtë vit kam luajtur në një nivel të lartë dhe shpresoj të vazhdoj”, tha belgu pas fitores së La Ligës. /albeu.com/

Shtuar 30.04.2022 21:56