Më shumë përfqafime se boks, shpërthejnë memet për ndeshjen mes Mayweather dhe Paul (FOTO LAJM)

Fansat e boksit nuk janë aspak të kënaqur nga ndeshja mes legjendës Floyd Mayweather dhe Logan Paul gjatë mbrëmjes të së dielës.

Të gjithë kishin bërë pagesën për të parë ndeshjen, por u shqetësuan se gjithçka panë ishte “përqafimi”.

Kjo bënte më të vështirë që të grushtoheshin me njëri-tjetrin, momentin të cilin po e prisnin të gjithë me padurim por nuk ndodhi. Reagimet në rrjet kanë qenë të shumta pas kësaj ndeshje.

“Përqafime. Ne paguam për të parë dy meshkuj duke u përqafuar, jo duke u ndeshur”, ishte një nga komentet.

Të tjerë thonin se kanë siguruar mjaft të ardhura vetëm nga përqafimet që i kanë dhënë njëri-tjetrit për 8 raunde.

Shtuar 7.06.2021 11:06