Man City hakmerret ndaj PSG, Reali siguron kualifikimin (VIDEO)

Man City ka fituar me përmbysje 2-1 ndaj PSG në ndeshjen e 5 të Grupit A.

Francezët realizuan të parët me Mbappe në minutën e 50′, por skuadra e Guardiolës realizoi 2 gola me Sterling 63′ Gabriel Jesus 76′.

Ndërkohë, Reali ka bërë detyrën në Moldavi duke fituar pa probleme 0-3 ndaj Sheriffit.

Golat për Los Blancos u realuzuan nga Alaba 30′ Kroos 45′ dhe Benzema 56′. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 24.11.2021 22:51